Troodos

Celodenní výlet do pohoří Troodos, po cestě zastávka v tradiční vesničce Lania, která je známá výrobou nejstaršího vína na světě Commandaria. To zde můžete ochutnat a také koupit u místních vinařů. Cesta dále stoupá až k nejvyšší hoře Kypru Olympu (1 952 m), kolem ní překrásnou přírodou k hrobce prvního prezidenta Kyperské republiky – arcibiskupa Makaria III. Poté nacštívíte nejbohatší klášter ostrova Kykkos. Vyžadují se dlouhé kalhoty u mužů, sukně u žen, u všech pak skrytá ramena. Zde je čas na důkladnou prohlídku areálu i nákupy tradičních suvenýrů. Orientační výše vstupného do muzea v Kykkosu pro zájemce – cca 2,50€.


Cena fakultativního výletu pro klienty z Paphosu i z Limassolu: 800 Kč, děti do 12 let 400 Kč


Tyto fakultativní výlety si můžete zakoupit přímo na místě prostřednictvím nabídek místních kanceláří. Zde se též informujte o všeobecných podmínkách a storno poplatcích nabízených fakultativních výletů. Některé výlety se konají jen v případě dostatečného počtuzájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.Fakultativní výlety, které si zákazník objedná přímo v místě pobytu,nejsou součástí služeb poskytovaných cestovní kanceláří zákazníkovia cestovní kancelář nenese žádnou odpovědnost za žádné škodya újmy, vzniklé zákazníkovi v souvislosti s těmito výlety a zákazníkse v případě uplatňování nároků, vyplývajících a vzniklých z fakultativního výletu, musí obrátit výlučně na poskytovatele fakultativního výletu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je změnav programu lodních výletů vyhrazena.


Zpět na všechny fakultativní výlety

Sdílejte své zážitky

KYPR - jaro/podzim 2017 > Fakultativní výlety > Troodos

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 26.09. – 06.10 – 11 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceněNotice: Undefined variable: uspesna_objednavka_ready in /var/www/vhosts/vtt.cz/httpdocs/index.php on line 1085
TOPlist