Lefkosia - Kyrenia

Během výletu navštívíte hlavní město ostrova Nikósii, kde uvidíte arcibiskupský palác, baziliku a starou část města Laiki Jitonia. V severní části ostrova, po přechodu hranic, navštívíte opatství Bellapais, které bylo založeno mnichy z Jeruzaléma. Zdejší místo, svého času nejhonosnější klášter na ostrově, naskýtá úžasný výhled do krajiny. Další zastávka je v Kyrenii, dřívějším velmi známém rekreačním středisku s rybářským přístavem, který zdobí mohutná opevnění. Je zde též muzeum, kde je uchován vrak lodi ze 4. stol. př. n. l. i s nákladem, který loď převážela. Volno je na občerstvení, procházku nebo nákupy. Nutný cestovní pas.


Cena fakultativního výletu pro klienty z Paphosu i z Limassolu: 1500 Kč, děti do 12 let 750 Kč


Tyto fakultativní výlety si můžete zakoupit přímo na místě prostřednictvím nabídek místních kanceláří. Zde se též informujte o všeobecných podmínkách a storno poplatcích nabízených fakultativních výletů. Některé výlety se konají jen v případě dostatečného počtuzájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.Fakultativní výlety, které si zákazník objedná přímo v místě pobytu,nejsou součástí služeb poskytovaných cestovní kanceláří zákazníkovia cestovní kancelář nenese žádnou odpovědnost za žádné škodya újmy, vzniklé zákazníkovi v souvislosti s těmito výlety a zákazníkse v případě uplatňování nároků, vyplývajících a vzniklých z fakultativního výletu, musí obrátit výlučně na poskytovatele fakultativního výletu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je změnav programu lodních výletů vyhrazena.


Zpět na všechny fakultativní výlety

Sdílejte své zážitky

KYPR - jaro/podzim 2017 > Fakultativní výlety > Lefkosia - Kyrenia

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 26.09. – 06.10 – 11 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceněNotice: Undefined variable: uspesna_objednavka_ready in /var/www/vhosts/vtt.cz/httpdocs/index.php on line 1085
TOPlist